НС Мороз

НС Мороз - ультраранній озимий сорт білкового гороху, ноу-хау, створений методом відбору з гібридної популяції, який рівномірно дозріває, що є одним з його ключових переваг.

Відмінно переносить низькі температури. За стійкістю до низьких температур в умовах України, цей сорт є на рівні з озимою пшеницею. Рослини - обмеженого зростання висотою 60-80 см, з частими вузликами в нижній частині стебла, що зменшує ймовірність до вилягання. Рослини розгалужуються і в середньому мають по два стебла. Сорт НС-Мороз має тип листа афіла (вусатий), що дозволяє зв’язувати рослини на ранніх стадіях росту і розвитку, так що він залишається неполеглим до самої уборки. Це дає легку убору і значне зниження втрат зерна під час збору врожаю.

Квітка - біла. Стрючки розташовані в верхній частині стебла, що також значно зменшує втрати при механізованій уборці. Число стрючків по рослині варює між 10 і 14. Зерно кругової форми, від світло-кремового до світло-зеленого кольору.

Сорт ультра ранній, збирання проводиться за десять днів до збирання озимого ячменю, в середньому з 10 по 15 червня. Урожайність зерна досягає 4,0 і 6,2 т/га.

Масса тисячі зерен 180-200 г. Середній вміст сирого протеїну в зерні 23-25%. Після збору зерена гороху, враховуючи дуже низький відсоток антинутритних речовин в зернах, не потрібно термічно обробляти, але потрібно правильно зберігати. Також горох підходить для харчування всіх видів тварин.

Основною перевагою  гороху є те, що він не потребує термічної обробки. Він містить низький відсоток антинутринних речовин в зернах. Його добова норма в складі раціону тварин сягає 5 кілограм, що дозволяє повністю замінити шрот соняшниковий. Цей корм гарантує якісне молоко, покращує продуктивність корів та ефективно використовується у новотільний період.

НС «Мороз» використовують не тільки для споживання в якості корму, а й для заготівлі сінажу.
Отримати консультацію та придбати насіння гороху «НС Мороз» можливо в сільському господарстві «Вереміївка» Agro Energy Group за телефоном 096 922 49 44, бренд-менеджер Анатолій.

Agro Energy Group
  • Адрес

   Украина
   Черкасская обл.
   Шполянский р-н,
   с. Водяное

   Пн – Пт: 9:00 – 18:00
   Сб - Вс: выходной

   Мы в соцсетях

  • Написать нам